نشست صمیمی مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با همکاران

مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان طی نشستی با همکاران اداره کل به صورت حضوری و سایر.....

  • منتشر شده در: 25/ 08/ 1402
  • توسط: مدیر

 نشست صمیمی مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با همکاران

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان طی نشستی با همکاران اداره کل به صورت حضوری و سایر همکاران در شهرستانها به صورت وبیناری دیدار نمود.

این نشست با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول دفترحوزه نمایندگی ولی فقیه دربنیادمسکن استان وکلیه همکاران این نهاد همزمان با قرائت زیارت پرفیض عاشورا برگزارشد.

در این نشست مهندس آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن  قدردانی از تلاش ها و فعالیت‌های کارکنان این نهاد در اداره کل و شهرستان‌ها و همچنین بیان سیاستها وراهبردهای کلان بنیاد مسکن اظهارداشت: با همکاری و تعامل همه همکاران در این استان می‌توانیم به هدف نهایی خود که همان خدمت به مردم ، علی الخصوص محرومین ، اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه است دست یابیم.که الحمدالله توفیقاتی نیز حاصل شده و البته باید دراین مسیر جهت رسیدن به این اهداف که مورد اشاره وتأکید بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) نیز بوده تلاش مضاعف و بیشترازپیش صورت پذیرد و استمرارنیزداشته باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان درپایان این نشست موفقیت و تندرستی همه همکاران وخانواده های شان را ازدرگاه خداوند متعال خواستار شد.

 

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید