نشست مشترک بنیادمسکن و کمیته امداد شهرستان نوشهر

برگزاری نشست بنیادمسکن و کمیته امداد امام (ره) شهرستان با حضورمدیران و کارشناسان دو دستگاه در اداره ...

  • منتشر شده در: 27/ 12/ 1401
  • توسط: مدیر

نشست مشترک بنیادمسکن و کمیته امداد شهرستان نوشهر

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران، مهندس بیژنی مدیربنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر ازبرگزاری  نشست بنیادمسکن و کمیته امداد امام (ره) شهرستان با حضورمدیران و کارشناسان دو دستگاه در اداره کمیته امداد شهرستان خبرداد.

بیژنی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر دراینخصوص اظهارداشت : این جلسه با حضور کیاکجوری رییس کمیته امداد امام (ره) شهرستان وکارشناسان دو دستگاه به منظور بررسی تفاهم نامه ۴۰۰۰۰ واحدی مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد برگزار شد .

وی افزوددراین جلسه مشترک کیاکجوری رییس کمیته امداد حضرت امام (ره) به تأمین سرپناه برای اقشار محروم جامعه اشاره وبیان داشت:تفاهم نامه های منعقد شده فی مابین دو دستگاه خدمات رسان به اقشار محروم جامعه در سطح کشور موجبات خیر و برکت به مددجویان کمیته امداد شد و از این طریق باعث ایجاد سرپناه برای این قشر و اجرای این طرح خداپسندانه با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد و همچنین کمک‌های خیرین تفاقات خوبی در راستای خدمت‌رسانی به جامعه هدف در امور مربوط به مسکن می انجامد .

کیاکجوری در ادامه گفت : از زحمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نوشهر که نگاه ویژه ای به مددجویان کمیته امداد داشته و در تمام حوزه ها علی الخصوص تأمین مسکن و لوازم معیشتی از طریق کمکهای حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) همکاری ومساعدت نمودندتشکر و قدرانی می نمایم .

 در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام (ره)استان از بیژنی مدیر بنیاد مسکن شهرستان نوشهر تقدیر بعمل آمد.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید